You are here:   Домашня сторінка » Наші продукти » Наші генеричні препарати


Наші генеричні препарати

Компанія "Зентіва" є лідером з розробки, виробництва та продажу сучасних, високоякісних та доступних генеричних препаратів.


Генеричні препарати – це еквіваленти оригінальних лікарських препаратів, строк патентної охорони яких закінчився.Zentiva Вони містять таку ж саму діючу речовину, що й оригінальний препарат, та продемонстрували тотожність у клінічних дослідженнях біоеквівалентності.

Біоеквівалентність означає, що генеричний препарат виділяє свою діючу речовину (ліки) в кровоток фактично з такою ж самою швидкістю та в такому ж самому об’ємі, що й оригінальний препарат.

Хоча не вимагається, щоб генеричні препарати проходили повні клінічні випробування, вони підлягають таким самим суворим стандартам якості, ефективності та безпечності, що й оригінальні препарати.

Як правило, генеричні препарати набагато дешевші, ніж оригінальні препарати, завдяки чому національні медичні заклади та пацієнти мають можливість отримати доступні високоякісні ліки.

Завдяки зростаючому використанню генеричних препаратів та підвищенню їх надійності компанія "Зентіва" має гарну можливість пропонувати високоякісні вартісно-ефективні лікарські засоби на загальноєвропейському ринку.

Наш широкий та постійно зростаючий асортимент, всеохоплююча мережа основних партнерів та велика швидкість виходу на ринок надають нам можливість бути ідеальним постачальником генеричних препаратів.

Останнє оновлення: 18.08.2011 21:46 


[ ↑ K obsahu ↑ ]