You are here:   Домашня сторінка » Про нас » Наша місія та бачення


Наша місія та бачення


Zentiva

З самого початку свого існування компанія «Зентіва» намагається покращувати життя пацієнтів. Наша мета полягає у збільшенні доступу до високоякісних і разом з тим доступних ліків для більшої кількості людей в більшій кількості країн.

Наше прагнення та бажання створювати більш здорове майбутнє спонукають нас прагнути до постійного вдосконалення та розробляти найкращі лікарські засоби, що сприяють реалізації нашого бачення.

НАША МІСІЯ

Компанія «Зентіва», що входить до складу Групи Санофі, є міжнародним лідером у розробці, виробництві та постачанні високоякісних та доступних генеричних лікарських засобів, які покращують якість та подовжують тривалість життя пацієнтів у все більшій кількості країн.


НАШЕ БАЧЕННЯ

Ми прагнемо перевершувати очікування пацієнтів, будучи надійним партнером у забезпеченні високоякісними генеричними лікарськими засобами та найвищим рівнем сервісу.

Ми демонструємо стабільне зростання, працюючи на ринках з високою конкуренцією, які постійно розвиваються, тим самим створюючи додаткову цінність для всіх наших партнерів, включаючи державні органи системи охорони здоров’я.

Ми надихаємо наших співробітників, розвиваємо в них бізнес-навички та орієнтованість на ефективність, формуючи таким чином успішне майбутнє нашої компанії. Разом ми різностороння, злагоджена та сильна команда, що робить «Зентіву» найкращим місцем для роботи.

 

Останнє оновлення: 18.06.2013 16:34 


[ ↑ K obsahu ↑ ]