You are here:   Домашня сторінка » Про нас


Про нас

Компанія "Зентіва", що входить до складу Санофі як європейський напрямок з виробництва генеричних препаратів, є третьою за величиною та першою за темпом розвитку компанією з виробництва генеричних препаратів у Європі.


Zentiva

Сягаючи своїми коренями 15-го століття, компанія "Зентіва" є гідним партнером в галузі генеричних препаратів. На сьогоднінашою першочерговою задачею є розробка сучасних, високоякісних та доступних лікарських засобів.

Наразі ми здійснюємо діяльність на 50 ринках та маємо цільову групу, що налічує приблизно 1 мільярд пацієнтів. Компанія "Зентіва" займає ведучі позиції на декількох фармацевтичних ринках Чеської Республіки, Румунії, Словаччини та Туреччини, а також успішно розширює свою діяльність на інших ринках Західної, Центральної та Східної Європи.

Своїм успіхом ми завдячуємо тіснимі міцним стосункам з ключовими діловими партнерами, лікарями, фармацевтами та пацієнтами. Компанія "Зентіва" пропонує високоякісні генеричні лікарські препарати та надає доступ до низки програм з навчання та підтримки пацієнтів.

Наш широкий асортимент препаратів охоплює основні терапевтичні напрямки. До основних груп продуктів належать препарати для лікування кардіоваскулярних захворювань, захворювань м’язів, захворювань крові, болю, захворювань центральної нервової системи, травних і сечостатевих органів.

Компанія "Зентіва" має чотири основні заводи в Центральній та Східній Європі, які надають їй можливість швидко та ефективно виробляти і постачати продукцію на всі ринки, на яких вона здійснює свою діяльність. Ми підтримуємо найвищі стандарти якості та безпеки продуктів на всіх виробничих та постачальних лініях. На сучасному обладнанні працюють майже 4000 працівників та щорічно виробляється 500 мільйонів одиниць продукції, завдяки чому компанія "Зентіва" є одним з найбільших виробників фармацевтичних препаратів у Європі.

Компанія "Зентіва" посідає ключове місце в стратегії компанії "Санофі", пропонуючи пацієнтам та постачальникам медичних послуг високоякісні, доступні та надійні лікарські препарати.www.sanofi.com

Останнє оновлення: 01.01.2017 18:18 


[ ↑ K obsahu ↑ ]